На боргу "Газпрому" "Нафтогазу" вже "нагоріло" $75 млн відсотків

Російський "Газпром" винен Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" вже $75 млн відсотків за неоплачений борг

Про це заявив комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

"Як ми сказали "Газпрому" на тристоронній зустрічі, мирова угода щодо вже прийнятих рішень арбітражем рішень не є можливою. А зараз вже пізно просити "мирову угоду" за цими спорами. "Газпром" має сплатити нам за рішеннями арбітражу $2,56 млрд. Плюс вже $75 млн відсотків,- Вітренко.

Нагадаємо, 17 липня Україна, ЄС та Росія домовилися розробити дорожню карту для подальших зустрічей щодо обговорення транзиту російського газу територією України.

Глава Міненерго Росії Олександр Новак заявив, що обговорювалася мирова угода "Газпрому" і "Нафтогазу" як один з варіантів, але рішень немає.

Як відомо, 6 липня "Нафтогаз" подав до Стокгольмського арбітражу новий позов з вимогою переглянути тариф на транзит в рамках чинного контракту з російським "Газпромом".

Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що Україна вже стягнула з російського "Газпрому" понад 100 млн гривень у рамках рішення Стокгольмського арбітражу.

Довідка: 5 червня, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, у Нідерландах заарештували активи російської компанії "Газпром" для виплати НАК "Нафтогаз України" 2,6 млрд доларів.

У "Нафтогазі" заявили, що мають намір використати всі доступні засоби для стягнення присудженої Стокгольмським арбітражем суми з російського "Газпрому".

Згодом у "Газпромі" заявили про намір скасувати рішення арбітражу щодо спору з "Нафтогазом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна