На «5 каналі» стартував проект «Моя земля» про агропромисловий комплекс України

Другого березня о 22:30 «5 канал» представив новий проект «Моя земля», який щотижня буде виводити агропромисловий комплекс України на новий інформаційно-аналітичний рівень
Depo.Гроші
3 березня 2015 10:21
ФОТО: depo.ua
На «5 каналі» стартував проект «Моя земля» про агропромисловий комплекс України
На «5 каналі» стартував проект «Моя земля» про агропромисловий комплекс України

Ведучий проекту - Руслан Поліщук.

Добробут і стабільність країни прямо пропорційно залежать від того, які кроки робить держава для створення власної надійної продовольчої безпеки.

Відтепер щопонеділка «Моя земля» на «5 каналі» буде надавати повний спектр тематичної аналітики у сфері агропромислового комплексу.

Розвиток технологій, прогресивні починання, інновації та наукові новітні розробки: їх застосування та впровадження; насінництво та техніко-технологічні рішення; ресурсозбереження. Все це і багато іншого в фокусі уваги редакції тижневика «Моя земля».

Щопонеділка, крім аналітики, ведучий проекту Руслан Поліщук у форматі дайджесту буде інформувати суспільство про актуальні аграрні новини, а також розповідати про нюанси сільськогосподарських робіт з урахуванням календарних циклів і народних прикмет.

У першому випуску глядачі дізналися про український проект з бізнес-розвитку плодоовочівництва, завдяки якому українські фермери отримають не тільки нове обладнання, але й знання про нові технології у вирощуванні та зберіганні культур, а також почули поради від експертів з приводу догляду за садом, городом і кімнатними рослинами.

Гостем передачі був міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, який проаналізував стан українського агропромислового комплексу та розповів, чого чекати від підвищення цін у цій галузі.

Руслан Поліщук, ведучий проекту: «Редакція проекту ставить перед собою мету охопити всі грані агропромислового комплексу України. Запрошуючи до розмови представників влади, експертне коло фахівців і людей праці на землі, ми щотижнево будемо інформувати суспільство про місце України на агропромисловій карті світу і розповідати про найактуальніші події та зміни в АПК».

Дивіться щопонеділка о 22:30 інформаційно-аналітичний тижневик «Моя земля» на «5 каналі».