МВС розслідує незаконне заволодіння акціями "Інтера"

Міністерство внутрішніх справ України проводить досудове розслідування за фактом незаконної передачі 20% акцій телеканалу "Інтер" і тиск на інформаційну політику каналу у 2010-2011 роках
Depo.Гроші
25 травня 2015 21:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

Головне слідче управлінням МВС України внесло в Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Встановлено, що в 1997 і 1999 рр. службові особи Фонду державного майна України здійснили незаконну передачу у приватну власність 20% акцій телеканалу "Інтер", в результаті чого завдано збитків на 800 млн. дол.

"Крім цього, протягом 2010-2011 років невстановлені особи з числа засновників телеканалу "Інтер" здійснювали вплив на інформаційну політику журналістів телеканалу. Це втілювалося в контролі над змістом інформації, яка транслювалася в ефірі телевізійного каналу", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що  у "Народному фронті" вимагають оголосити відкритий конкурс на частоти, на яких нині веде мовленння телеканал "Інтер".

Додамо, що Генеральна прокуратура України проводить розслідування за фактом фінансування тероризму компанією, яка належить олігарху Дмитру Фірташу і екс-голові адміністрації колишнього президента України Віктора Януковича Сергію Льовочкіну. У справі фігурує телеканал "Інтер".