МВФ визначив термін для реструктуризації боргу України

Україна повинна домовитися з кредиторами про реструктуризацію державного боргу ще до того, як Рада директорів МВФ збереться на засідання за результатами роботи оглядової місії Фонду, яке відбудеться у червні цього року
Depo.Гроші
14 травня 2015 18:50
ФОТО: depo.ua

На цьому наголосив у четвер на своєму прес-брифінгу директор департаменту комунікацій МВФ Джері Райс, про це повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Дуже важливо, щоб Україна й кредитори досягли угоди у відповідності з трьома критеріями цієї операції та зробити це до завершення першого огляду в рамках EFF (механізму розширеного фінансування) Фонду. Ми хочемо і очікуємо саме такого результату", - наголосив Райс.

Він уточнив, що огляд вважатиметься завершеним "на момент засідання Ради директорів" МВФ щодо розгляду питання по Україні, тобто після повернення місії з Києва до Вашингтона та представлення результатів своєї роботи на розгляд керівництва Фонду.

Представник МВФ також зауважив, що три зазначених критерії стосуються передбачених обсягів отриманого Україною ресурсу, зменшення витрат на обслуговування боргу та збалансування співвідношення боргу до ВВП.

"Це було б дуже важливим чинником в огляді МВФ", - підкреслив Райс. Він пояснив, що МВФ потрібні "гарантії фінансування програми" для України, а також гарантії, що "борг залишається стійким" з високою ймовірністю продовження його термінів.

Днями Комітет кредиторів України заявив, що готовий підтримати "розсудливу" реструктуризацію