МВФ вимагає негайно почати велику приватизацію

Фонд державного майна та Міжнародний валютний фонд обговорили можливість вирішення проблем, що блокують процес великої приватизації

Про це за підсумками зустрічі з представником МВФ Йостою Люнгманом повідомив голова Фонду держмайна Віталій Трубаров у Facebook, інформує Depo.ua.

"Домовилися з Постійним представником МВФ Люнгманом спільними зусиллями вирішити проблеми, котрі блокують процес великої приватизації. Чітка вимога МВФ – розпочати в 2019-му році продаж компаній з переліку великої приватизації", – заявив Трубаров.

За його словами, на сьогоднішній день відібрані на конкурсі 5 місяців тому консорціуми інвестиційних радників не можуть розпочати безпосередню підготовку через судові позови.

"Фактично з квітня місяця минулого року простоює ОПЗ, а інвестиційний радник Pericles Global Advisory в складі консорціуму з White & Case LLP, Kinstellar, KPMG Ukraine та SARS Сapital не може розпочати процес підготовки до приватизації і реструктуризації боргів заводу, в тому числі і перед "Нафтогазом", що дало б можливість підприємству розпочати виробництво продукції", – додав він.

Нагадаємо, 31 жовтня 2018 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що відкриту велику приватизацію намагаються штучно гальмувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #МВФ