МВФ відклав виділення траншу Україні на невизначений термін

Міжнародний валютний фонд переніс засідання з питання про виділення чергового траншу Україні, яке раніше було заплановано на 20 березня

Depo.Гроші
19 березня 2017 11:02
ФОТО: depo.ua

Засідання МВФ щодо виділення Україні чергового траншу перенесено на невизначений термін, передає Depo.ua з посиланям на РБК-Україна.

Це випливає з графіка засідань ради директорів, опублікованому на сайті МВФ. Зокрема, на порядку денному 20 березня значаться консультації по Катару.

Наступне засідання відбудеться 22 березня і буде присвячено питанню Сент-Люсії. Далі 24 березня МВФ проведе консультації з Науру, Ізраїлю та Домініканської Республіки.

Відзначимо, раніше в порядку денному МВФ на 20 березня значився також питання надання Україні макроекономічної фінансової допомоги в 1 млрд доларів. Міністр фінансів України Олександр Данилюк 16 березня заявив, що очікує отримання чергового траншу МВФ наступного тижня.

"Наступного понеділка (20 березня, - ред.) Відбудеться зустріч директорів МВФ. Я думаю, наступного тижня ми вже отримаємо транш МВФ", - зазначив Данилюк.

Як повідомили джерела Depo.ua в Адміністрації президента, одна із причин зняття питання про транш - взаконена блокада Донбасу. "Це стало несподіваністю для європейських партнерів", - каже джерело.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.