МВФ прогнозує Україні "світле майбутнє"

Україна за умови подальшого проведення реформ після досягнення стабілізації економіки забезпечить собі "світле майбутнє", яке буде підтримано зростанням світової економіки

Про це заявив заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, передає Depo.ua.

"Прогрес України в економічних реформах був чудесним, стабілізація економіки своєчасна і збігається за часом з періодом зростання світової економіки. Це можливість для України перейти від періоду стабілізації на період швидкого зростання. Сподіваюся, що підтримка МВФ в попередні періоди була корисною, і ми проведемо дискусію, як просувати реформи далі. Реформи дозволять забезпечити Україні світле майбутнє", - сказав Ліптон.

У свою чергу Гройсман висловив готовність продовжувати програму реформ у співпраці з Фондом.

"Нам потрібно збільшувати доходи українських громадян. Реформа пенсійної системи, реформа управління державною власністю, правосуддя, антикорупційна реформа - все те, чого потребує сьогодні Україна і українці. Наша команда готова і далі виконувати програму, ставити нові цілі і завдання для того, щоб Україна стала успішною з вашою підтримкою", - підкреслив прем'єр-міністр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook