МВФ прогнозує зростання економіки України, але незадоволений темпами

Причини повільного відновлення української економіки – нестійкі ціни, слабкість фінансового сектору і корупція
Depo.Гроші
27 вересня 2016 23:02
ФОТО: depo.ua

Незважаючи на відновлення, темпи зростання економіки України є недостатніми. І є кілька причин, що стримують цей процес. Про це сказав постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше, повідомляє Depo.ua із посиланням на "ТСН".

"Економіка досягла макроекономічної стабілізації, ми бачимо поступове оздоровлення економіки – зростання на 1,5%, як і прогнозує МВФ у 2016 році. Але це помірне оздоровлення. Ми хотіли б бачити більш стійке", – зауважив Ваше.

Серед чинників, які стримують зростання економіки, він назвав нестійкість цін на ресурси (це негативно позначається на надходженнях від експорту), проблеми у торгових відносинах із Росією, слабкість фінансового сектору України – він ще не готовий повною мірою підтримувати оздоровлення економіки.

Ще однією  проблемою України представник МВФ вважає корупцію. "Основною перешкодою для інвестицій в Україну є поганий бізнес-клімат і це, перш за все, пов'язано з корупцією. Ми будемо підтримувати програму реформ в Україні, спрямованих на забезпечення стабільного зростання економіки, а не циклічного. Але для нас важливі конкретні кроки. Є сфери, де необхідно прискорити прогрес. Це, зокрема, боротьба з корупцією", – наголосив Ваше.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші