МВФ продовжить переговори з Україною для виділення третього траншу

Місія Міжнародного валютного фонду вирішила продовжити переговори з Україною у рамках другого перегляду програми розширеного фінансування
Depo.Гроші
3 жовтня 2015 19:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Національний банк України, передає depo.ua.

Як зазначається в повідомленні, вчора завершилася місія Міжнародного валютного фонду в Україні в рамках другого перегляду програми Extended Fund Facility Arrangement.

"Як підсумував голова місії Ніколай Георгієв, представники Фонду досягли порозуміння з українською стороною з більшості питань. Але оскільки уряд потребує більше часу, щоб повністю конкретизувати пропозиції щодо політики в окремих сферах у 2016 році, обговорення продовжиться наступними тижнями", - поінформували в НБУ, посилаючись на заяву МВФ за результатами візиту до Києва.

Нагадаємо, 11 березня МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) загальним обсягом 17,5 млрд дол. терміном на 4 роки.

Перший транш у рамках програми в обсязі 5 млрд дол. Україна отримала 13 березня.

Рада директорів МВФ 31 липня схвалила виділення другого траншу кредиту для України у розмірі 1,7 млрд дол. Кошти другого траншу отримані на рахунки НБУ 4 серпня і зараховані в золотовалютні резерви в повному обсязі.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua