МВФ погіршив прогноз падіння ВВП України

Міжнародний валютний фонд очікує падіння економіки України в 2015 році на 9%
Depo.Гроші
31 травня 2015 23:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на прес-реліз місії Фонду.

В оприлюдненому в середині квітня до весняних зустрічей МВФ і СБ Всесвітньому економічному прогнозі зниження ВВП України в цьому році оцінювлося в 5,5%, а його зростання в наступному - на 2%.

 МВФ в найближчі дні продовжить дискусії з владою України на рівні експертів для досягнення остаточної домовленості.

"Місія провела з владою конструктивні дискусії щодо заходів, необхідних для завершення першого перегляду програми в рамках угоди про EFF. Розуміння було досягнуто із більшості питань і дискусії продовжаться в найближчі дні, щоб досягти остаточної домовленості на рівні експертів", - заявив керівник місії МВФ в Україні Микола Георгієв.

Він наголосив, що всі критерії ефективності виконання, встановлені на кінець березня, були виконані, і всі структурні маяки, які повинні бути досягнуті навесні, перебуваютьв процесі виконання, хоча деякі - із затримкою. Він зазначив, що Україна рішуче налаштована на подальше виконання своєї програми реформ.
Крім того, Георгієв зауважив, що не менш важливим є також намір України завершити триваючу реструктуризацію боргу відповідно до цілей програми.
Нагадаємо, що за прогнозами Нацбанку падіння ВВП України до кінця 2015 року складе 9%.

27 травня в Мінфіні повідомили, що в квітні зовнішній борг України збільшився на 1,2%, або на 380 млн доларів, склавши на 30 квітня 33,158 млрд доларів.

Мітки: МВФ, прогноз