МВФ побачив, що Україна виходить з кризи

Міжнародний валютний фонд підкреслив позитивні зрушення у економічній та фінансовій стабілізації в Україні
Depo.Гроші
18 вересня 2015 21:54
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві першого заступника глави МВФ Девіда Ліптона, оприлюдненій у п'ятницю, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"МВФ вітає недавно укладену угоду про валютний своп між Центральним банком Швеції "Sveriges Riksbank" та Національним банком України. Угода на загальну вартість $500 млн впродовж шести місяців, забезпечує значну фінансову підтримку успішної реалізації програми економічних реформ в Україні, на додаток до фінансових зобов'язань з боку МВФ та інших багатосторонніх і двосторонніх кредиторів", - наголошується в документі.

За словами Ліптона, зусилля з макроекономічної стабілізації в Україні разом із запровадженням твердої політики "демонструють ознаки виходу з кризи". У цьому зв'язку він підкреслив, що українсько-шведська угода "зміцнить упевненість у подальшому прогресі України та відновленні її стабільності".

Нагадаємо, договір, укладений між НБУ та нацбанком Швеції, передбачає купівлю-продаж суми до $500 млн в обмін на українську гривню. Передбачається, що кошти від нього будуть спрямовані на поповнення міжнародних резервів України.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua

Мітки: МВФ, криза