МВФ може виділити Україні $3-4 млрд до кінця 2016 року, - Данилюк

Міжнародний валютний фонд в липні розгляне питання надання Україні траншу
Depo.Гроші
18 липня 2016 06:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк у прямому ефірі телеканалу "Інтер", передає depo.ua.

"Є ще ймовірність, що рада директорів може відбутися в липні. Якщо це відбудеться в липні, значить, гроші ми отримаємо на початку серпня", - додав Данилюк.

Він також підкреслив, що якщо керівництво МВФ і не розгляне питання в липні, воно все одно повернеться до нього в серпні. За словами міністра, МВФ і Київ вже погодили більшість позицій, залишилося лише вирішити технічні питання.

"З МВФ у нас є попередній план - це 3-4 мільярди доларів у трьох траншів, і ми розраховуємо отримати всі три транші", - уточнив Данилюк.

Нагадаємо, раніше директор Департаменту зовнішніх зв`язків МВФ Джеррі Райс сказав, що Рада директорів МВФ може зібратися для обговорення українського питання, як і планувала, до кінця липня або вже після традиційних серпневих канікул – у вересні.

При цьому МВФ у будь-якому випадку не розглядатиме можливість об`єднання кредитних траншів, визначених графіком платежів. Україна, в разі позитивного рішення Ради директорів фонду, отримає лише один кредитний платіж, його розмір не уточнюється. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші