МВФ готовий працювати з Україною, але очікує ясності з Кабміном і коаліцією

Міжнародний валютний фонд продовжить роботу з Україною за програмою розширеного фінансування, схваленою в березні 2015 року, однак очікує від Києва визначеності стосовно уряду та парламентської коаліції
Depo.Гроші
3 березня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua

Про це під час традиційного брифінгу у Вашингтоні сказав голова Департаменту зовнішніх зв'язків Фонду Джеррі Райс, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Ми хотіли б більше ясності - з урядом і коаліцією. Хоча слід визнати, що президент Порошенко досить чітко висловлював свою прихильність реформам", - сказав Райс.

Він підкреслив, що перелік реформ, яких Фонд очікує від України, не є секретом і представлений як у самій програмі співробітництва, так і в проекті Меморандуму щодо другого перегляду програми, який на поточний момент узгоджується в українському уряді.

Нагадаємо, що Україна і МВФ досі не узгодили текст Меморандуму про співпрацю за програмою кредитування України.

Узгодження і підписання Меморандуму, який планували підписати після 16 лютого, дозволить фонду призначити дату засідання Ради директорів, під час якого вирішиться питання про надання нашій країні третього кредитного траншу обсягом 1,7 мілнд дол. Перші два транші Україна отримала в 2015 році, їх загальний обсяг склав 6,7 млрд дол. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.