МВФ допоможе Україні реструктуризувати зовнішні борги

Міжнародний валютний фонд має намір сприяти завершенню переговорів України з кредиторами про реструктуризацію частини боргу
Depo.Гроші
20 квітня 2015 10:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві фонду, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зустрілася з міністром фінансів України Наталією Яресько, головою Нацбанку України Валерією Гонтаревою і міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Вона вітає той прогрес, якого вже вдалося досягнути українській владі завдяки програмі реформ. При цьому пані Лагард і міністри погодилися з необхідністю подальших ключових перетворень, які матимуть зовнішню підтримку, включаючи нинішні дискусії про боргові операції (України, - ред.) з приватними кредиторами", - йдеться у документі.

Нагадаємо, що Україна почала переговори про реструктуризацію частини держборгу, суверенні і квазісуверенні бондів в обсягу близько 15,3 млрд дол., за загального обсягу держборгу в 70 млрд дол., на початку березня - одразу ж після схвалення програми кредитування економіки України з боку МВФ.

Як повідомляв depo.ua, 4 квітня Кабінет міністрів України за пропозицією Міністерства фінансів України сьогодні, 4 квітня, на виїзному засіданні затвердив перелік боргових зобов'язань для проведення реструктуризації.