Москаль привіз шахтарям Луганщини 27 млн грн.

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль разом із першим заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Ігорем Мартиненковим відвідали в Лисичанську шахту ім. Мельникова, що входить до об’єднання "Лисичанськвугілля"
Depo.Гроші
4 квітня 2015 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомляє з посиланням на прес-службу Москаля.

Згідно з повідомленням, левову частку вугілля шахта постачає на Вуглегірську теплоелектростанцію в Світлодарську (Донецька область), яка через бойові дії призупинила роботу. Через відсутність збуту у шахтарів виникла величезна заборгованість із зарплат, що могло спричинити соціальне напруження в регіоні.

"Три дні тому частину заборгованості (включно по грудень минулого року) погасили, а тепер із бюджету надійшло ще 27 мільйонів гривень. Цих грошей вистачить на виплату січневої зарплати шахтарям об'єднань "Лисичанськвугілля" та "Первомайськвугілля", - йдеться у повідомленні.

Москаль, Мартиненков, а також голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний, спустилися в шахту на глибину 518 метрів, щоб особисто оглянути умови праці й поспілкуватися з шахтарями.

"Вуглегірська ТЕС відновила свою роботу, електростанція потребує вугілля, тому на шахті ім. Мельникова вже починають нарощувати його видобуток", - повідомив Москаль.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин пообіцяв, що на погашення заробітної плати шахтарям за січень буде виділено 60 млн грн. Цю суму доведеться розділити між шахтарями Лисичанська, Первомайська, Красноармійська, Вугледару, Волині та Львівщини. Загальна ж заборгованість нині становить 700 млн грн, а з урахуванням березня - то вже понад 1 млрд. грн.