Москаль обіцяє пільги підприємцям, які переведуть бізнес з "ДНР" та "ЛНР" на "українську" територію

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль спонукає підприємства, які ще не перебралися з так званої “ЛНР”, переїхати на контрольовану Україною територію
Depo.Гроші
16 червня 2015 12:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Москаля.

"Плюси від цього не тільки в можливості займатися легальним бізнесом у правовому полі нормальної країни, а не якогось опереткового й ніким не визнаного квазідержавного утворення. У разі переїзду підприємства зможуть отримати й чималі податкові пільги-звільнення від сплати податку на прибуток та звільнення від сплати податку на додану вартість", - йдеться у повідомленні.

"Я колись працював головою ОДА в Закарпатській області, де діяв Закон про спеціальний режим інвестиційної діяльності, - зазначає Москаль. - На початку 2000-х чимало підприємств із сусідніх країн, які вступили в ЄС (із новими вимогами мінімальної зарплати і т.д.), розмістили свої потужності на Закарпатті. Вони отримували тут серйозні податкові пільги й мали змогу найняти відносно дешеву, але кваліфіковану робочу силу. За таким же зразком слід діяти й на Донбасі. Якщо Уряд і Верховна Рада дадуть добро, ми доведемо "ЛНР" і "ДНР" до банкрутства. Там є підприємства, які готові переїхати, треба тільки спонукати їх до цього податковими пільгами. Йдеться про бізнес із окупованих територій Донбасу, до яких можна додати й Крим. Я впевнений, що 90 відсотків підприємств переїде сюди, ми знаємо тамтешні настрої".

Відповідний законопроект уже готовий і незабаром буде представлений на розгляд Верховної Ради України.