Морські профспілки не допустять "розпилу" Іллічівського порту на шматки, - Бризгалов

Голова профспілки працівників морського транспорту Сергій Бризгалов виступив категорично проти передачі в оренду однієї з найбільш прибуткових частин Іллічівського державного морського порту - причалу №10, через який здійснюється перевалка імпортних вантажів
Depo.Гроші
14 червня 2016 14:27
ФОТО: depo.ua

"Це призведе до соціальної напруги в колективі і ми цього не допустимо. 10-й причал - це спеціалізований комплекс з перевалки руди. Це імпортний варіант, тобто це імпортні вантажі. На комплексі зараз працює понад 225 людей. І що будуть робити ці люди, якщо хтось візьме в оренду причал, вони залишаться без роботи, без заробітку - це неможливо. Я застерігаю, користуючись моментом, всіх, хто намагається це зробити. Ми цього не допустимо. Ми з цього причалу кинемо їх у Чорне море і нехай думають що означають ці мої слова", - відреагував С.Бризгалов на інформацію про намір Фонду держмайна України передати найбільш ліквідні активи порту в оренду компанії "Транс Сервіс", повідомляють "Українські новини".

За інформацією джерела в ФДМУ, в регіональне відділення Фонду в Одеській області звернулося ТОВ "Транс-Сервіс" із заявою про підписання договору оренди державного майна, що знаходиться на балансі Іллічівського морського порту. Зокрема, мова йде про територію і споруди, що належать до причалу №10.

ФДМУ повідомив про це Міністерство інфраструктури в офіційному листі №07-10-01921.

Експерти галузі звертають увагу на те, що компанія "Транс-Сервіс" вже потрапила під нагляд правоохоронних органів за сумнівні домовленості, підписані з попереднім начальником Іллічівського порту Юрієм Круком. Зокрема, за даними видання "Odessa-Daily", Юрій Крук, вже передавав в оренду "Транс-Сервісу" державне майно порту, що призвело до значних втрат для державного бюджету і початку кримінального розслідування.

На думку галузевих профспілок, передача в оренду найбліьш ліквідних "частин" морських портів призведе до розвалу держгаваней, втраті їхньої ефективності і до масового звільнення робітників.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші