Moody's про стан економіки Росії: Найгірше ще попереду

Рейтингове агентство Moody's у своєму новому дослідженні дійшло до висновку, що падіння цін на нафту, що відновилося, і подальше за цим ослаблення рубля стануть причин поглиблення рецесії економіки Росії
Depo.Гроші
14 серпня 2015 07:29
ФОТО: depo.ua

У доповіді аналітиків Moody's Investors Service вказується, що опубліковані Росстатом дані по макроекономічній статистиці за другий квартал свідчать про те, що російська економіка "офіційно перебуває в стані рецесії", передає depo.ua з посиланням на РБК.

У доповіді агентства наголошується, що ситуація з цінами на нафту і курсом національної валюти відкладе відновлення російської економіки в 2016 році. Агентство прогнозує, що в 2015 році спад економіки Росії складе 3%, а в 2016 році Росія зіткнеться з нульовим зростанням. Moody's припускає, що в кінці 2015 російську економіку чекає слабке зростання.

Аналітики Moody's відзначають, що факторами рецесії буде зниження приватного споживання та інвестицій компаній, а також міжнародні санкції щодо Росії. За оцінками агентства, санкції будуть коштувати Росії 1-1,5% реального ВВП аж до 2020 року.

За даними Росстату, в другому кварталі спад ВВП посилився більш ніж в два рази - він склав 4,6% порівняно з 2,2% у першому кварталі.

Зараз кредитний рейтинг Росії за версією Moody's перебуває на рівні Ba1 з негативним прогнозом.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші. depo.ua.


Мітки: Moody's, Росія