Moody's попереджає Росію про крах її економіки через конфлікт з Україною

Посилення напруженості в російсько-українських стосунках може негативно позначитися на кредитному рейтингу Росії, який з лютого 2015 року знаходиться на "сміттєвому" рівні Ba1 ("спекулятивні елементи і значний кредитний ризик")
Depo.Гроші
15 серпня 2016 18:49
ФОТО: depo.ua

Зокрема у цьому переконані експерти Міжнародного рейтингового агентства Moody's, повідомляє depo.ua з посиланням на Reuters.

Згідно з повідомленням, занепокоєння експертів агентства викликала можливість ескалації конфлікту на кордоні з Кримом.

"У тому випадку, якщо зіткнення почнуться на території Криму і посиляться в Донбасі, міжнародні санкції, ймовірно, посиляться і будуть продовжені, це відновить втечу капіталу і послабить курс рубля, що в підсумку поставить під загрозу економічне відновлення Росії", — відзначили в Moody's.

При цьому експерти пояснили, що після настання відносного затишшя на території Донбасу економіка і фінансові ринки Росії поступово стабілізувалися, навіть незважаючи на збереження волатильності нафтового ринку, що, зокрема, відобразилося в зміцненні рубля. Однак загострення військового конфлікту може різко погіршити ситуацію.

"Якщо військовий конфлікт продовжить загострюватися, недавні досягнення РФ в економіці можуть піти на спад", — попередили в Moody's.

Нагадаємо, раніше Moody's підтвердило суверенний рейтинг Росії на рівні "Ва1" з негативним прогнозом. Таке рішення було прийнято з урахуванням відновлення падіння цін на нафту, а також ефективності коригування бюджету країни.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші