Митна служба РФ призупинила транзит кондитерки з України через листа

Федеральна митна служба Росії призупинила транзит кондитерських виробів з України через РФ після відповідного листа з Роспотребнадзора
Depo.Гроші
9 квітня 2016 21:25
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, про це повідомила начальник відділу зі зв'язків із громадськістю Центрального митного управління Федеральної митної служби РФ Катерина Анчипорова.

"З ініціативи Роспотребнадзора було закрито транзит кондитерських виробів з України в Середню Азію. Ми вже за їхнім листом створили своє розпорядження. Ще того тижня надійшов лист", - заявила вона в ефірі радіостанції "Русская служба новостей".

"Якість продуктів контролює Роспотребнадзор, він направляє нам документ, за яким ми зупиняємо ввезення продуктів транзитом... Роспотребнадзор вказав лише кондитерські вироби. Є (відповідне) розпорядження ФМС", - уточнила Анчипорова ТАСС

Представник митного відомства не уточнила, скільки автомобілів із вантажем кондитерських виробів з України й на яких пунктах було затримано.

У свою чергу, в прес-службі Роспотребнадзора заявили агенції, що нових обмежень на ввезення кондитерської продукції з України не вводили, а окремі найменування заборонено для провезення давно.

"Жодних нових чи додаткових заходів не вводилося Роспотребнадзором. Цукерки з України - продукція окремих найменувань, яка заборонена досить давно і до Росії потрапляти не повинна", - заявив представник прес-служби.

У Роспотребнадзорі наголосили, що чинні обмеження не мають відношення до торговельних санкцій щодо України. 

Раніше повідомлялося, що близько 20 автомобілів із кондитерськими виробами з України, які прямували транзитом через Росію в Грузію й Азербайджан, затримали на території РФ.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.