Шахтарям, які мітингують пообіцяли погасити борги по зарплатах

Комплексне рішення щодо виконання вимог шахтарів з Волинської та Львівської областей Міненерговугілля підготує протягом трьох днів
Depo.Гроші
29 січня 2015 19:58
ФОТО: depo.ua
Шахтарям, які мітингують пообіцяли погасити борги по зарплатах
Шахтарям, які мітингують пообіцяли погасити борги по зарплатах

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, повідомляє depo.ua з посиланням на  «Укрінформ».

«Протягом трьох днів буде прийнята комплексна програма щодо вирішення вимог шахтарів Львівщини та Волині, які зараз мітингують. Зокрема, наступного тижня виплатять 50% заборгованості по заробітній платі за грудень 2014 року», - сказав він.

Також міністр додав, що з приватною компанією ДТЕК досягнута домовленість про те, що вона щомісяця буде купувати в межах 100 тис. тонн вугілля, видобутого на держшахтах.

Причому, за словами директора з видобутку вугілля ДТЕК Андрія Смирнова, компанія готова купувати вугілля на держшахтах за ціною 1250 грн, що робить виробництво рентабельним.

Як повідомляв depo.ua, 28 січня під будівлею Кабінету Міністрів України провели мітинг більше 500 шахтарів. Шахтарі зібралися під Кабміном з проханням передбачити в Держбюджеті-2015 витрати на підтримку вугледобувних підприємств, капітальне будівництво та технічне переоснащення.

Нагадаємо, міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин повідомив, що за минулий рік держава виділила близько 14 млрд грн на підтримку галузі, а собівартість видобутку вугілля в Україні вдвічі вищі за світові показники.