Українським військовим виплатили понад 46 млн грн за успіхи в боях

Міністерство оборони України продовжує виплачувати грошові винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України, які беруть участь в антитерористичній операції
Depo.Гроші
4 серпня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Як зазначили в Міноборони, українські військовослужбовці отримали понад 46 млн грн винагороди за безпосередню участь у бойових діях, успішне виконання бойових завдань та знищену військову техніку супротивника.

"На даний час за знищену військову техніку противника українські військовослужбовці отримали більше 724 тисяч гривень. Крім того, бійцям виплачено понад 2,5 мільйони гривень за успішне виконання бойових завдань у складі підрозділів та близько 43 мільйонів гривень за безпосередню участь у бойових діях", - поінформували в Міноборони.

Також у відомстві повідомили, що сім'ям загиблих учасників АТО у 2015 році виплачено понад 465 млн грн одноразової грошової допомоги. Понад 105 млн грн допомоги учасники АТО отримали у зв'язку з пораненнями та інвалідністю.

Нагадаємо, раніше уряд підвищив на 50% заробітну плату працівникам установ та організацій, що фінансуються з бюджету, які беруть участь в АТО безпосередньо в районах її проведення.

Більше новин із зони АТО читайте на Depo.Донбас.