Міноборони ще раз просить в уряду більше грошей і "нафту Курченка"

Міністерство оборони України повторно звернулося до уряду з проханням збільшити фінансування та передати Збройним Силам України заарештовану нафту бізнесмена Сергія Курченка
Depo.Гроші
2 липня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник міністра оборони України Юрій Гусєв, передає depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

"Хочемо ще раз звернутись до Кабінету Міністрів, до Верховної Ради з проханням збільшити фінансування військовослужбовців і збройних сил, і Міністрества оборони. За типовим напрямом наша потреба складає 2 мільярди 379 мільйонів - це включаючи харчування і речове забезпечення. За паливом ми сподіваємось на те, що вищим керівництвом держави буде прийняте рішення про передачу палива Курченка і технологічної нафти для потреб Міністерства оборони, що створить непорушні запаси, у тому числі і для Міністрества оборони, і забезпечить паливом до кінця цього року і, можливо, наступного", - сказав Гусєв.

За його словами, додаткова потреба склалась у зв'язку з тим, що бюджетне планування торік відбувалось з урахуванням близько 150 тис. військовослужбовців ЗСУ, а за рішеннями президента та Верховної Ради чисельність Збройних Сил була збільшена до 250 тисяч.

Нагадаємо, що  бюджетний комітет Ради не підтримав законопроект, який дозволив би на безоплатній основі передати Міноборони конфісковане "паливо Курченка". Депутати намагаються продати армії це паливо, а Кабмін навіть готовий виділити на закупівлю конфіскату мільярд гривень.

Станом на середину червня додаткова потреба в коштах за напрямом тилового забезпечення в армії становила 5,4769 млрд грн.