Міноборони анонсує повний перехід на електронні закупівлі

Міністерство оборони та Міністерство економічного розвитку та торгівлі розробили проект про проведення експерименту із застосуванням електронних засобів під час тендерної закупівлі військовим відомством
Depo.Гроші
2 квітня 2015 14:12
ФОТО: depo.ua
Міноборони анонсує повний перехід на електронні закупівлі
Міноборони анонсує повний перехід на електронні закупівлі

Повідомляє прес-служба Міноборони, передає depo.ua.

"Очікується, що після його підписання прем'єр-міністром України, з середини квітня документ набуде чинності, що дозволить Міністерству оборони надалі впродовж 2015 року здійснювати всі державні закупівлі через процедуру електронних торгів" - сказано у повідомленні.

У Міноборони заявили, що проект у тестовому режимі діяв протягом березня

"Наприкінці березня завдяки проведенню електронних торгів при закупівлі 20 тис. розвантажувальних систем зафіксовано економію державних коштів у розмірі 3 020 050 грн, що склало здешевлення на 13,8% від початкової ціни. 30 000 літніх польових костюмів обійшлися збройним силам на 10,6% дешевше, що у грошовому виразі заощадило ще 3 014 500 грн., тощо. Загалом же проведені у тестовому режимі електронні торги завдяки прозорості процедури та активній участі виробників надавали змогу економити державі до 28% від оголошеної очікуваної вартості" - йдеться в повідомленні.

Очікується, що з середини квітня всі державні закупівлі Міноборони проводитиме виключно у електронному вигляді. Поки що - в якості експерименту.