Міністр енергетики РФ заявив, що Україна так і не постачає газ у зону АТО

Міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що Україна не постачає газ на контрольовані сепаратистами території Південного Сходу країни
Depo.Гроші
3 березня 2015 16:34
ФОТО: depo.ua
Міністр енергетики РФ заявив, що Україна так і не постачає газ у зону АТО
Міністр енергетики РФ заявив, що Україна так і не постачає газ у зону АТО

«Українська сторона, заявляючи про те, що продовжує постачати газ на територію Південного Сходу України, лукавить, бо це не відповідає дійсності», - цитує міністра INTERFAX.RU.

Новак додав, що у разі відновлення постачання газу на Донбас з України у ВАТ «Газпром» не буде необхідності транспортувати туди газ через дві газовимірювальні станції біля неконтрольованої Україною ділянки кордону з РФ.

За словами міністра енергетики РФ, з точки зору «Газпрому» постачання газу через ці станції повністю відповідають чинному контракту, однак Київ не визнає їх, тому питання про те, хто повинен платити за цей газ залишається відкритим.

Як повідомляв depo.ua, 19 лютого голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що Україна відновила постачання природного газу в зону антитерористичної операції (АТО) після добової перерви, яка була обумовлена пошкодженням інфраструктури. При цьому він підкреслив, що Україна не сплачуватиме за газ, який російське ВАТ «Газпром» почало постачати через нові газовимірювальні станції на кордоні з українським Донбасом.