Мінінфраструктури взялося за розв'язання проблеми нестачі вагонів

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян доручив голові "Укрзалізниці" Войцеху Бальчуну до 30 жовтня 2016 року завершити розробку 5-річного плану модернізації залізничного рухомого складу
Depo.Гроші
5 жовтня 2016 11:41
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook, передає depo.ua.

"Спільно з міжнародними експертами та представниками провідних компаній світу - виробниками локомотивів, включаючи Крюків, завершуємо 5-річний план модернізації рухомого складу. УЗ має нарешті вирішити, що є пріоритетом: локомотиви, вагони, або інфраструктура", - зазначив міністр.

Він також додав, що "Азовмаш, як і інші виробники, мають всі шанси виграти оголошений тендер УЗ на виробництво 1000 вагонів".

Крім того, Володимир Омелян повідомив, що для прозорого розподілу рухомого складу погодив з "Укрзалізницею" проведення до кінця поточного тижня наради з представниками експедиторів, а також найбільших зернових і металургійних компаній,.

Раніше глава Укрзалізниці Войцех Бальчун заявляв про те, що щоденний дефіцит вантажних вагонів в Україні становить 8-10 тис, а знос вагонів перевищив 90%.

За даними Департаменту вагонного господарства ПАТ "Укрзалізниця", на балансі залізничних підприємств України залізничних  є понад 106 тис. вагонів, з яких лише 67 тис. - у робочому стані.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші