ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В ЄС назвали умови нових "вливань" в Україну

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі розповів, коли ЄС може схвалити рішення щодо нової програми макрофінансової допомоги Україні

Depo.Гроші
18 грудня 2017 10:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "РБК-Україна", передає Depo.ua.

"Україна звернулася до ЄС із запитом надати нову макрофінансову допомогу. Тепер Єврокомісія повинна оцінити потреби у зовнішньому фінансуванні для України і на основі результатів цієї оцінки ми схвалимо рішення про те, чи є сенс у розробці нової програми підтримки", – розповів Мінгареллі.

Він підкреслив, що якщо Європейська комісія отримає позитивні результати оцінювання потреби в зовнішньому фінансуванні для України, вона подасть відповідні пропозиції в Європарламент та Європейську Раду.

За словами Мінгареллі, доки немає рішення про нову програму макрофінансової допомоги.

Нагадаємо, з 2018 року має почати діяти нова програма макрофінансової допомоги Європейського Союзу, обсяг якої становитиме приблизно 1,8 млрд євро.

В ЄС уже назвали умови надання фіндопомоги Україні.

Довідка: Маркофінансова допомога – це довготерміновий кредит із дуже низькими відсотками, який ЄС надає державам-партнерам. Ці кошти надходять до державного бюджету і можуть бути використані для погашення бюджетного розриву.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя