Мін'юст оскаржить рішення суду про відновлення соцвиплат в окупованих районах

Міністерство юстиції України планує оскаржувати рішення апеляційного суду, який визнав недійсним рішення уряду про відмову здійснення соцвиплат у Донецькій і Луганській областях на неконтрольованій українською владою територіях
Depo.Гроші
2 квітня 2015 23:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко в ефірі "Першого національного", передає "Укрінформ".

"Звичайно, ми будемо його оскаржувати. У мене просто питання до суддів апеляційного суду, які винесли таке рішення. Їх, напевно, просто треба відправити з інкасаторами на непідконтрольні Україні території, аби вони туди відвезли гроші. Як би тоді вони ухвалювали це рішення", - сказав Петренко.

За його словами, питання полягає не в тому, що українська влада не хоче здійснювати на цих територіях соцвиплати. Ці кошти наразі акумулюються для того, щоб допомогти громадянам, які переїжджають з підконтрольних бойовикам територій.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд  визнав незаконним і недійсним пункт 2 з постанови Кабміну від 7 листопада 2014 року, відповідно до якого в підконтрольних бойовикам населених пунктах Донецької та Луганської областей соцвиплати будуть здійснюватися тільки після повернення згаданої території під контроль органів державної влади.