Мінфін назвав реальний курс гривні

Міністр фінансів України Олександр Шлапак прогнозує початок стабілізації курсу гривні вже цього тижня і розраховує на коридор 13-13,5 грн/$1
Depo.Гроші
23 вересня 2014 14:16
ФОТО: depo.ua
Мінфін назвав реальний курс гривні
Мінфін назвав реальний курс гривні

Про це він сказав журналістам у вівторок у Києві, коментуючи підсумки наради за участю Президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, керівництва Нацбанку і комерційних банків, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Протягом тижня, я гадаю, будуть результати... Я впевнений, що курс близько 13-13,5 грн/$1 - це максимальний курс, на якому ми можемо абсолютно спокійно тримати ситуацію», - сказав Шлапак.

Шлапак повідомив, що Порошенко доручив НБУ попрацювати з комерційними банками, а банкам - попрацювати зі своїми експортерами, щоб разом з адміністративними заходами стабілізувати ситуацію на валютному ринку.

Голова Мінфіну зауважив, що курс гривні від 15 грн/$1 і вище, а також неконтрольований відтік депозитів з банків викличе проблеми в самій банківській системі.

Як повідомляв ДеПо, другий день поспіль на міжбанківському валютному ринку курс американської валюти сягає майже 15 грн/дол. Щоправда, сьогодні в обмінниках долар продається значно дешевше.