Мінфін домовився з Росією про реструктуризацію частини боргу

Міністерство фінансів України досягло згоди зі "Сбєрбанком Росії" щодо реструктуризації кількох гарантованих державою кредитів
Depo.Гроші
13 січня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Так, домовлено зі "Сбєрбанком Росії" про принципи реструктуризації кредитів "Укравтодору" і Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля", що були гарантовані державою.

Сторони планують завершити транзакцію якомога швидше.

"Міністерство фінансів вітає дану угоду зі "Сбєрбанком Росії", оскільки вона відповідає вимогам програми співробітництва України з МВФ "Механізм розширеного фінансування". Міністерство фінансів продовжує переговори щодо реструктуризації інших кредитів, гарантованих державою, що входять до периметру боргової операції України", – зазначили в Мінфіні.

Відомство підтверджує свою готовність до добросовісного продовження переговорів щодо реструктуризації єврооблігацій України з погашенням у грудні 2015 року на загальну суму 3 млрд. дол.

Нагадаємо, що  наприкінці 2013 року екс-президент України Віктор Янукович узяв  3 млрд дол. як кредит в Росії. 16 грудня Рада директорів МВФ визнала офіційний статус цієї послуги як держборгу

У грудні 2015 року  Кабмін ввів мораторій на виплату так званого "боргу Януковича".  Росія ж планує відсудити ці гроші. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші