Мінекології судитиметься з компанією Ставицького

Міністерство екології та природних ресурсів подало позови до суду на компанію "Голден Деррік", пов'язану з родиною екс-президента Віктора Януковича
Depo.Гроші
31 березня 2015 15:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

За його словами, міністерство звернулось до суду з вимогою компенсувати державі збитки, завдані у зв'язку з незаконним володінням частками у Сахалінському газовому родовищі, які зараз передані держкомпанії "Надра України".

"Ми подали позови щодо відшкодування збитків, яких держава зазнала за час незаконного перебування частки у власності "Голден Деррік", - сказав Шевченко.

При цьому міністр наголосив, що держава недоотримала десятки мільйонів гривень доходу за час, коли частки на вказане родовище належали компанії "Голден Деррік".

Він також нагадав, що держава раніше повернула у власність національної акціонерної компанії "Надра України" усі три частки в Сахалінському газовому родовищі, що дозволить державі й держкомпанії збільшити свої доходи.

Нагадаємо, компанія "Надра України" через суди повернула у свою власність всі частки на Сахалінському газовому родовищі, які в 2010-2013 роках були  відчужені на користь компанії "Голден Деррік".

Також нагадаємо, що Київський апеляційний адміністративний суд 28 січня анулював 19 спеціальних дозволів "Голден Деррік" на видобування нафти і газу.