Мінагропрод: У забракованих Ізраїлем яйцях сальмонели не було

Проведене Міністерством аграрної політики і продовольства України розслідування ситуації, коли ізраїльські ветеринарні лікарі виявили бактерію сальмонели в яйцях українського виробництва, показало, що українська продукція не була заражена
Depo.Гроші
20 січня 2016 18:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналістам глава Мінагропроду Олексій Павленко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"У нас була велика нарада з виробниками. Ми отримали результати. Всередині яйця, яке йшло на Ізраїль, сальмонели немає", – сказав міністр.

Він також повідомив, що українське аграрне відомство очікує результатів розслідування ізраїльських колег.

"Зараз чекаємо ізраїльську сторону. Це нормальна ситуація – робочі питання", – сказав Павленко.

Міністр зазначив, що аналогічна ситуація виникла з постачанням українського меду до Чехії. Україна також почала власне розслідування обставин, за яких у відправленій до Чехії продукції було виявлено недозволені протимікробні речовини.

Нагадаємо, 6 грудня Міністерство сільського господарства Ізраїлю припинило поставку яєць українського виробництва у зв'язку з підозрами про наявність у продукції бактерії сальмонели. Експорт призупинено на час проведення необхідних досліджень.

Україна запропонувала Ізраїлю лабораторно перевіряти кожну партію яєць для зняття побоювань і обмежень після інциденту.

20 січня Мінагропрод повідомив, що Україна призупинила видачу ветеринарних документів на експорт меду до Євросоюзу. Причиною тимчасової зупинки експорту стало те, що проведені в Чехії лабораторні дослідження українського меду показали вміст у ньому протимікробних речовин.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші