Microsoft спростувала чутки про перенесення виробництва з Китаю

Минулого тижня видання Nikkei повідомило, що кілька великих технологічних компаній, включаючи HP, Dell і Microsoft, розглядають можливість переносу частини свого виробництва з Китаю, побоюючись подальшого підвищення імпортних мит і витрат на оплату праці у Китаї внаслідок можливої ескалації американо-китайської торгової війни

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ITC.ua.

"Стосовно Microsoft мова йшла про перенесення до Таїланду та Індонезії виробництва консолей Xbox і мобільних комп'ютерів Surface, та припинення виробництва у Китаї", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тепер з'явився офіційний коментар, який повністю спростовує ці дані. У розмові з журналістами Tom's Hardware представник Microsoft заявив, що "на даний момент у компанії немає таких планів".

Тобто, наявні виробничі потужності мають залишитися в Китаї. Інші виробники наразі не коментували ці чутки, за винятком HP.

Представники останньої погодилися, що високі тарифи негативно позначаються на споживачах, що, втім, й так очевидно.

Нагадаємо, 3 липня ЗМі повідомили, що провідні світові виробники комп'ютерів американські HP і Dell, а також найбільший у світі виробник програмного забезпечення Microsoft розглядають можливість виведення частини свого виробництва з Китаю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна