Microsoft на чверть підвищить ціни на свої продукти для росіян

Microsoft збирається підвищити ціни на свої програмні продукти в Росії для приватних і корпоративних користувачів на чверть
Depo.Гроші
3 листопада 2015 06:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Комерсант".

З 1 січня американська корпорація підвищить ціни на свої продукти на 19-25%.

"Ми регулярно аналізуємо нашу цінову політику, щоб відповідати ринковій динаміці, - пояснив виданню президент "Microsoft Росія" Павло Бетсіс. - У світлі змін, що відбуваються на російському ринку, Microsoft скоректує ціни на програмне забезпечення та хмарні продукти".

Бетсіс підкреслив, що підвищення цін для приватних користувачів стане "мінімальним" - 19%. При цьому ціни на покупку версій ОС Windows та ігрових приставок Xbox залишаться колишніми. Підвищення торкнеться пакетів Microsoft Office і Office 365, серверних пропозицій, хмарних сервісів і програм для розробників.

Минулого разу Microsoft піднімала ціни на 15-30% менше року тому - в лютому цього року. Тоді це стало реакцією на що обвал курс рубля по відношенню до долара США. Газета відзначає, що зараз курс залишається "волатильним" (хоча й змінився з лютого незначно), і це могло стати причиною нового підвищення.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.