Метод Чичваркіна: мінімум теорії – максимум практики

Відомий підприємець їде до Києва з актуальним антикризовим майстер-класом
Depo.Гроші
23 липня 2015 16:06
ФОТО: depo.ua
Метод Чичваркіна: мінімум теорії – максимум практики
Метод Чичваркіна: мінімум теорії – максимум практики

Досвідчений менеджер у різних сферах бізнесу, Євген Чичваркін не схильний до зайвих сантиментів.

"За умов непродажу люди мають голодувати, за умов продажу - кататися, мов сир у маслі. В ідеалі вони мають заробляти лише з відсотків. Просто скидай їх із мосту: якщо не втопився - буде жити, якщо втопився - роби розбір польотів", - так, приміром, в його версії звучить загальновідомий принцип "батога та пряника".

Вміння дуже лаконічно і зрозуміло формулювати свої ідеї - одна з "фішок" Чичваркіна-коуча, і ті, хто прийде 7 серпня до київського конгрес-холу "КосмополітЪ" на його персональний майстер-клас "Свобода та процвітання", зможуть самі в цьому пересвідчитися.

80% практики та лише 20% теорії - таке співвідношення обіцяє бізнесмен, що не звик марно гаяти час. Цей принцип Чичваркін напрацював ще у 90-ті, коли, замість того, аби, як всі "порядні" студенти, байдикувати, він вставав о 5 ранку та першим поїздом метро їхав із клумаками товару на базар, менше ніж за годину все розпродавав і встигав на першу пару - із запізненням максимум 15 хвилин. І метод себе виправдовував: коли в однокурсників від стипендії вже не лишалося ані копійки, в Євгена завжди були гроші.

Досягнувши справжнього успіху, Чичваркіну вдалося зберегти той юнацький запал. "Бізнес - це завжди ризик, від нього кров грає... - зізнається він. - Але починати треба, коли ти його відчуваєш: відчуваєш справу, якою збираєшся займатися. Навіть без бізнес-планів можна обійтися, головне - відчувати".

У Чичваркіна - колишнього власника мережі "Євросєть", а зараз акціонера найкращого в світі винного магазину Hedonism Wines у Лондоні, - багатий досвід антикризового менеджменту в різних сферах.

Окрім того, підприємець добре знайомий з українськими реаліями, завдяки чому може якісно адаптувати свій майстер-клас до нагальних потреб вітчизняного бізнесу. Ключова тема київської зустрічі - економіка в умовах реформ та реформування самої економіки: як пов'язані між собою розвиток на особистісному, бізнес- та державному рівнях. А також, безперечно, - максимум практичних рекомендацій, що допоможуть виграти там, де інші лишилися ні з чим.

"Треба ламати правила", - каже Чичваркін, який сам робив це не раз, і не два. Варто повчитися!

Зареєструватися на майстер-клас можна за посиланням: //chichvarkin.psconsulting.com.ua/?partner=depo