Прокуратура взялася за меткомбінати, які «лягли» під терористів

Прокуратура Запорізької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні із фінансування тероризму підприємствами металургійного комплексу
Depo.Гроші
30 січня 2015 12:59
ФОТО: depo.ua
Прокуратура взялася за меткомбінати, які «лягли» під терористів
Прокуратура взялася за меткомбінати, які «лягли» під терористів

Про це повідомляє  depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Запорізької області.

Слідством встановлено, що протягом минулого року деякі підприємства металургійного комплексу на територіях тимчасово контрольованих терористами, через Бердянський морський торговельний порт вивезли з України і продали близько 37 тис. тонн коксохімічної продукції на загальну суму в 100 млн грн.

При цьому, після надходження відповідних коштів на рахунки підприємств, частина грошей перераховувалася на рахунки незаконних збройних формувань, що діють на території самопроголошеної «ДНР», під виглядом встановлених незаконною владою місцевих податків.

На даний момент прокуратура Запорізької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому СБУ за ч. 2 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму).

Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури.

Як повідомляв  depo.ua, співробітники Служби безпеки України ліквідували схему фінансування донецьких бойовиків шляхом незаконного експорту коксу з підприємств мільярдера Віктора Нусенкіса.

Кокс виробляється на двох підприємствах - «Макіївкокс» і Ясинівський коксохімічний завод, які знаходяться на підконтрольній бойовикам території.