Мельничуку набридло бути трильйонером: хоче закреслити в декларації 5 нулів

Народний депутат від "Волі народу" Сергій Мельничук просить Національне агентство з питань запобігання корупції надати йому можливість виправити вказаний в електронній декларації про доходи за 2015 рік розмір готівкових коштів з 1 трлн грн на 10 млн грн
Depo.Гроші
8 листопада 2016 13:48
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у зверненні депутата до НАЗК, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Звернення, адресоване голові НАЗК Наталії Корчак, передане в агентство 3 листопада.

У ньому Мельничук зазначає, що станом на 3 листопада строк, відведений для внесення змін і виправлень у декларацію, ще не закінчився, а самостійно скористатися правом депутат не може, оскільки поле "Подати виправлену декларацію" в системі не активне.

Згідно із законом, після подання електронної декларації декларанти можуть протягом 7 днів внести в неї зміни, подавши виправлену. При цьому виправлену декларацію можна подати тільки один раз.

Нагадаємо, колишній комбат "Айдару", народний депутат Сергій Мельничук оприлюднив свою декларацію про доходи та наявність майна за 2015 рік, у якій вказав трильйон гривень готівкою. Потім "виявилося", що це невдалий жарт, або, як казав сам Мельничук, щоб привернути увагу до корупції.

Водночас, якщо Мельничук не внесе зміни в свою декларацію,  ГПУ може відкрити справу проти нього про несплату податків в особливо великих розмірах.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші