Медведєв вже підрахував збитки України від продуктового ембарго

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв прогнозує збитки України в разі введення Росією продовольчого ембарго в "сотні й сотні мільйонів доларів"
Depo.Гроші
19 листопада 2015 17:54
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Збитки української економіки – я думаю, вони досить значні, деякі українські колеги їх підраховують там на коліні, називають якісь цифри. Я думаю, що їх досить складно підрахувати, навіть незважаючи на зменшення товарообігу між РФ і Україною. Це все одно сотні й сотні мільйонів доларів, тому що ми зберігаємо досить значний товарообмін", - сказав Медведєв.

За його словами, це справа України - як вона буде заміщати цей товарообіг.

На думку Медведєва, українські продукти харчування "не чекають в ЄС", оскільки ринки європейських країн перевантажені продовольством.

Медведєв відзначив, що після підписання договору про зону вільної торгівлі з Євросоюзом Брюссель прийняв рішення про введення квот на українські продукти.

"Це означає, що обсяги поставок продуктів з території України на територію ЄС, після того як виник цей прекрасний альянс, не збільшилися, а зменшилися. Про це мені розповідають самі українці. Якщо це таке партнерство, можна тільки розвести руками і сказати: якщо ви цього прагнули – тримайте", - сказав Медведєв.

За його словами, ситуація безрадісна, але то не російське рішення.

Нагадаємо, 18 листопада уряд Росії ухвалив рішення ввести з 1 січня 2016 року продовольче ембарго проти України

Однак голова Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив, що влада Росії не приймала остаточного рішення про введення продовольчого ембарго щодо України

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші