Медведєв готує росіян до трьох років кризи, – ЗМІ

У прогнозах Мінекономрозвитку Росії припускають, що санкції щодо РФ і заходи у відповідь на них можуть протриматися до 2020 року
Depo.Гроші
3 березня 2016 06:08
ФОТО: depo.ua

Основна умова прогнозу - ціна на нафту. Як пише газета "Ведомости", Мінекономрозвитку в своєму прогнозі розраховує, що до 2019 року ціна на нафту залишиться дешевше 50 доларів за барель, передає depo.ua.

У 2016 році середня ціна на нафту, за оцінками міністерства, може скласти 35 доларів за барель, а до 2019 року - 45 доларів за барель.

Федеральний чиновник повідомив виданню, що Міністерство фінансів вже порахувало бюджет з розрахунку в 25, 30 і 40 доларів за барель, але це ще не прогноз, а "умови для обговорення". За словами представника Мінекономрозвитку в остаточному варіанті прогнозу ціна на нафту може бути вище.

У прогнозах Мінекономрозвитку також є припущення, що санкції щодо Росії і заходи у відповідь на них можуть протриматися до 2020 року.

За даними газети, бюджет продовжить економити на соціальних витратах. Очікується, що за чотири роки пенсії знизяться до 10%. Накопичувальна частина пенсії також буде заморожена до 2019 року.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.