Мавроді взявся за Китай – фінансовий світ здригнувся

Підвищення курсу кріптовалюти біткоїн експерти пов'язують зі збільшенням популярності "Соціальної фінансової мережі МММ" Сергія Мавроді в Китаї
Depo.Гроші
5 листопада 2015 14:22
ФОТО: depo.ua

Так, за один день курс валюти підскочив більш як на 20%. Аналітики чекають подальшого його зростання і пов'язаних з цим спекуляцій, передає depo.ua з посиланням на CNBC.

З початку поточного тижня курс даної кріптовалюти піднімався двічі. Спочатку на 10% у вівторок, досягнувши позначки в 400 доларів, потім ще на 20% у середу - до 480 доларів.

Відповідальність за різке зростання біткоїна експерти покладають на компанію Сергія Мавроді, популярність якої стрімко збільшується в Китаї.

МММ представляється як спільнота людей, які надають один одному фінансову допомогу начебто "на засадах безоплатності, взаємності і щедрості", пояснюючи, що в основі всіх операцій мережі лежить біткоїн.

Такої активності як зараз, з боку Китаю, ринок не спостерігав з 2013 р.
Мавроді пропонує бонуси тим інвесторам мережі, які приведуть якомога більше нових користувачів.

Нагадаємо, що Європейського союзу 22 жовтня вирішив не обкладати ПДВ операції з конвертації звичайних валют в кріптовалюти, включаючи біткоїни. Таким чином, кріптовалюти дорівнялися до звичайних грошей.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.