Матіос пояснила, чому не задекларувала свої "цяцьки"

Народний депутат, письменниця і сестра головного військового прокурора Марія Матіос не подала електронну декларацію через фізичну неспроможність
Depo.Гроші
31 жовтня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила "Українській правді", передає Depo.ua.

"Я перебуваю на стаціонарному лікуванні з середини вересня, коли система ще не працювала, дотепер. Вийду з лікарні – подам", -  сказала вона і додала, що письмово повідомила про це НАЗК.

Матіос зазначила, що "до паперової декларації 2015 в неї нічого суттєвого не додалося".

"Крім того, що тепер доведеться перерахувати бібліотеку, авторські права на три десятки власних книжок та десяток театральних вистав, уточнити кількість подарованих картин, колекцію мотанок, вишиванок 19-21 ст., дзвіночків, перебрати цяцьки-біжутерію, щоб не загубити діаманти, струсити пил із дамських сумочок, хустин і шарфів", - побідкалася Матіос.

Відповідно до закону, декларації за 2015 рік до 30 жовтня зобов'язані були подати службові особи, які на день 1 вересня мали відповідальне й особливо відповідальне становище.

Нагадаємо, що семеро народних депутатів вчасно не подали електронні декларації про доходи.

Умисне неподання декларації карається штрафом від 2500 до 3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або позбавленням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до 3 років

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<