Майстер-клас Найджела Ріснера «BOSS: ідеальний або безрезультатний»

Компанія KA Group, оператор бізнес-заходів преміум-класу, пишається представити українському ринку Найджела Ріснера - осіннього гостя і почесного спікера майстер-класу «BOSS: ідеальний або безрезультатний», який пройде 14 листопада 2014 року в конференц-залі МІМ-Київ
Depo.Гроші
13 жовтня 2014 17:49
ФОТО: depo.ua
Майстер-клас Найджела Ріснера «BOSS: ідеальний або безрезультатний»
Майстер-клас Найджела Ріснера «BOSS: ідеальний або безрезультатний»

Ефективний управлінець - це професійний маніпулятор, харизматичний лідер, лідер за посадою або класний фахівець? Він управляє командою і задає тон розвитку команді і організації. Яким має бути ідеальний BOSS, на якого навіть Ви б хотіли працювати?

Все про управління собою, своїм часом, своєю командою і компанією, змінами і невизначеністю при турбулентності бізнесу і навіть більше.

Він не один рік є «Вибором року» серед СЕО світових корпорацій, він примушує по-іншому подивитися на управління і комунікацію у своїй команді, його книги «It' s a ZOO around here» і «Impact code» стали бестселерами з управління собою і командою.

Коротко про спікера:

«Вибір СЕО №1», «Спікер року 2001-2010 за версією Академії СЕО», «1 з 6 спікерів Європи, що отримали нагороду Professional Speaking Award of Excellence», автор бізнес-книг.

Сьогодні Найджел Ріснер - шанований автор бізнес-книг, телеведучий і міжнародний мотиваційний спікер. Практичні майстерні і кейноут спічі Найджела - це завжди конкретний результат, що кидає виклики своїм слухачам, розширює їх горизонти мислення і дозволяє використати усі можливості, які в рутині часто здаються недосяжними.

Найджел Ріснер регулярно виступає більш ніж на 150 конференціях на рік, в 20 країнах світу і 5 континентах.

Його клієнтами вже стали такі світові компанії, як: PFIZER, Bayer, Glaxosmithkline, HSBC, Citibank, Barclay's, ING, Aegon,  AXA, ASDA, Sainsbury's, M&S, T-mobile, Deloitte, BP і багато інших.

Приєднуйтесь: //kagroup.com.ua/nigel-risner/ або дзвоніть: +38 044 374 00 94