Маск знайшов причину проблем із виробництвом Tesla Model 3

Генеральний директор Tesla Ілон Маск визнав, що його компанія занадто сильно покладається на роботів під час складання автомобілів

Так Маск відреагував на питання про зрив термінів виробництва седана Model 3, передає Depo.ua з посиланням на Futurism.

"Так, надмірна автоматизація в Tesla була помилкою. Якщо бути точним, моєю помилкою. Люди недооцінюються", - написав Ілон Маск в своєму блозі, відповідаючи на запитання користувача про використання роботів під час складання Model 3.

За словами Маска, надмірна автоматизація призвела до того, що компанія не встигає збирати достатню кількість машин. Стало ясно, що деякі частини виробництва автомобілів не можуть бути успішно реалізовані роботами.

Також Ілон Маск пояснив затримки у складанні Model 3 технічною складністю автомобіля. За його словами, в неї додали занадто багато всього нового одночасно.

Відзначимо, що Tesla виробляє трохи більше ніж 2 000 електромобілів Model 3 на тиждень. Компанія все ж не змогла досягти поставленої мети - виробництва 2 500 Model 3 на тиждень - до кінця першого кварталу 2018 року. У третьому кварталі 2017 року компанія мала зібрати 1 500 таких машин, однак зібрала лише 260.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна