Марушевська каже, що Одеська СБУ бреше Грицаку

Очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська відкидає звинувачення глави Служби безпеки України у корупції у її відомстві
Depo.Гроші
23 березня 2016 21:27
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Марушевська заявляє, що Грицака дезінформували.

"Сьогодні голова СБУ Василь Грицак заявив журналістам, що кілька днів тому Одеська митниця в корисливих цілях випустила контейнер з парфумерією, який був задекларований як плівка. Хочу висловити свою повагу до генерала Грицака, однак не можу не відреагувати на публічно заявлену ним інформацію. Мені прикро, що Одеське управління СБУ бреше та передає своєму керівництву в Києві відверто неправдиву інформацію. Контейнери з парфумерією, про які говорить генерал Грицак, не були випущені Одеською митницею у вільний обіг. Вони навіть не покидали зони митного контролю Одеського порту", - наголошує очільниця Одеської митниці.

Марушевська додала, що цей контейнер повинна була оформляти Київська митниця.

"Крім того, ця компанія була в Одеській митниці на контролі — і якби співробітники СБУ не вилучили контейнер самі, порушення було б однозначно виявлено в ході митного огляду. Більш того, контейнер був задекларований у внутрішній транзит, тобто митне оформлення повинно було проводитися вже в Київській митниці, а не в пункті пропуску. Кожен день з Одеської митниці у внутрішній транзит виходять сотні контейнерів, і оглядати кожен вантаж суперечить світовій митній практиці. Навіть якби цей вантаж був випущений в транзит, випускати його у вільний обіг повинна була б митниця призначення (в даному випадку — Київська). І це і є функцією СБУ спільно з митницею контролювати такі порушення", - написала вона.

"Крім цього, на сьогодні за цим фактом не покарано жодного інспектора митниці. Якщо і був присутній чийсь корисливий інтерес, ми сподіваємося найближчим часом побачити покараних винних", - зазначила Марушевська.

Вона наголосила, що сьогодні необхідна співпраця між відомствами, а не конкуренція.

"Ми, як і раніше, просимо Вас, пане генерале, та інші правоохоронні органи зайнятися проблемою побутової корупції на митниці. В розпочатій нами війні за очищення нам потрібно якомога більше соратників", - звернулася Марушевська до Грицака.

Сьогодні голова СБУ Василь Грицак заявив журналістам, що кілька днів тому Одеська митниця в корисливих цілях випустила к...

Опубліковано Юлею Марушевською 23 березень 2016 р.

Нагадаємо, сьогодні, 23 березня, голова СБУ Василь Грицак під час зустрічі з журналістами розповів про контейнер з контрабандною парфумерією, який був затриманий після прибуття в Україну через Одеську митницю. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші