Маріупольці не можуть купити хліб і зняти гроші в банкоматах

Через військові дії на підступах до міста жителі Маріуполя спустошили прилавки продуктових магазинів і штурмують банкомати
Depo.Гроші
5 вересня 2014 18:30
ФОТО: depo.ua
Маріупольці не можуть купити хліб і зняти гроші в банкоматах
Маріупольці не можуть купити хліб і зняти гроші в банкоматах

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на 0629.

За інформацією журналістів, в Маріуполі почався ажіотаж навколо хліба, також городяни масово скуповують воду і борошно.

«Немає хлібобулочних виробів у спеціалізованих кіосках. Продавці кажуть, що хліб сьогодні вранці привозили, але люди відразу його розкуповували, беручи по 3-5 хлібин одразу. Біля відпускного пункту продукції на маріупольському хлібозаводі, що по знаходиться на вул. Ломізова, вишикувалася довга черга. Ті, кому хліб не дістався, атакують ринки, скуповуючи мішками борошно», - йдеться в повідомленні.

Крім того, маріупольці, які отримують зарплату через банкомати «ПриватБанку», другий день не можуть отримати готівку. У прес-службі банку підтвердили, що банкомати не працюють і коли запрацюють - невідомо.«Черги сьогодні спостерігалися біля офісів та банкоматів багатьох банків, але найбільший ажіотаж - перед центральним офісом банку ПУМБ», - повідомляють журналісти.Як повідомляв ДеПо, бойовики оголосили, що сьогодні штурмуватимуть Маріуполь. При цьому Маріупольська міська рада офіційно повідомляє, що загрози нападу на місто та необхідності евакуації немає.