Малайзія хоче разом з Україною виробляти патрульні катери

Малайзія зацікавлена у спільному проектуванні патрульних катерів і їх подальше спільне виробництво на одному із суднобудівних підприємств Малайзії
Depo.Гроші
20 квітня 2016 21:04
ФОТО: depo.ua

Таку зацікавленість висловив командувач військово-морських сил Малайзії Адмірал Тан Срі Абдул Азіз Бін Хаджи Джафар під час зустрічі з генеральним директором ДК "Укроборонпром" Романом Романовим у рамках міжнародної виставки "DSA 2016", передає depo.ua з посиланням на прес-службу "Укроборонпрому".

"Українські та малайзійські розробники військово-морської техніки можуть об’єднати свої зусилля в проектуванні багатоцільових патрульних катерів. Ми врахуємо вимоги кінцевого споживача і розглянемо можливість такої співпраці", – сказав Романов.

Зазначимо, Міноборони Малайзії також зацікавилося українськими літаком Ан-148 і станцією радіоелектронної розвідки "Кольчуга-М", які "Укроборонпром" представляє на міжнародній виставці "DSA 2016". Найбільшу увагу малайзійські військові звернули на сучасні зразки військової техніки в авіаційній, бронетанковій та радіолокаційних сферах.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.