Максимальна економія: календар головних розпродажів року

Іноді продавці спеціально використовують слова «знижка», щоб пограти з почуттями споживачів. Але є й періоди, коли абсолютно всі магазини по-справжньому роблять вигідні знижки
Depo.Гроші
24 вересня 2014 20:16
ФОТО: depo.ua
Максимальна економія: календар головних розпродажів року
Максимальна економія: календар головних розпродажів року

Багато з цих дат не зовсім звичні для нас, оскільки відзначаються здебільшого в Америці. Однак інтернет-магазини практично не обмежені в території доставки, тому можна сміливо робити замовлення і чекати на бажані обновки. Заздалегідь готуйте список необхідних покупок, щоб встигнути все придбати в дні розпродажів, пише ДеПо з посиланням на Lifehacker.

Чорна п'ятниця (перша п'ятниця після Дня подяки)

Це свято відзначається в четвертий четвер листопада, тому вже наступного дня ви можете перевіряти улюблені інтернет-магазини на наявність знижок. Чорна п'ятниця припадає на проміжок між 23 і 29 листопада.

Кіберпонеділок (перший понеділок після чорної п'ятниці)

Якщо в п'ятницю знижки частіше надаються в офлайнових магазинах, то кіберпонеділок - це свято для любителів покупок в Інтернеті.

День праці (перший понеділок вересня)

День праці відзначається в США у перший понеділок вересня, і в цей день магазини одягу пропонують великі знижки на свою продукцію.

День святого Патріка (17 березня)

День святого Патріка проводиться 17 березня, і деякі магазини розпродують у цей день свої товари по $17.

Католицька Пасха (5 квітня)

Католицька Пасха відзначається у період між 22 березня і 25 квітня. У 2015 році Великдень припадає на 5 квітня. Найчастіше у цей день знижки надаються на релігійні товари та їжу, що для нас не дуже актуально. Однак останнім часом з'являються розпродажі інших товарів.

Хелловін (31 жовтня)

У цей день магазини надають знижки на абсолютно всі товари. Окремо варто відзначити 10-денний проміжок перед святом, коли тематичні магазини роблять розпродаж карнавальних костюмів для Хелловіна.

День святого Валентина (14 лютого)

Незадовго до Дня всіх закоханих починаються розпродажі різноманітних подарунків. Перед святом різні інтернет-магазини влаштовують акції на цукерки, товари з любовною символікою і прикраси.

День матері (друга неділя травня)

Найчастіше у цей день робляться знижки на жіночі товари. Приміром, косметику, одяг та білизну.

День незалежності США (4 липня)

День незалежності - одне з найважливіших свят у житті американців. У цей день офлайн- та інтернет-магазини США роблять знижки на різноманітну продукцію, тому варто стежити за будь-якими онлайн-майданчиками.

Католицьке різдво (25 грудня)

У цей день всі магазини дають дуже щедрі знижки за весь рік. Різдвяні знижки починаються за тиждень до Різдва, і краще за все робити покупки якомога раніше, оскільки товари просто змітають з віртуальних полиць інтернет-магазинів.