Людина Кононенка увійшла до наглядової ради Одеського припортового заводу

У травні 2015 року наглядова рада Одеського припортового заводу призначила членом правління Ольгу Ткаченко, яку називають людиною близькою до Ігоря Кононенка
Depo.Гроші
28 жовтня 2015 20:13
ФОТО: depo.ua

Про це у статті на "Українській правді" пише Андрій Самофалов, повідомляє depo.ua.

"Співрозмовники приписують Кононенку особливу манеру - делегувати в держпідприємства людей, з якими немає прямого зв'язку. Зовсім інша історія з іншим нардепом від БПП - Олександром Грановським", - пише автор.

Він зазначає, що Грановський та Кононенко разом прийшли у Верховну Раду з Київради і зайняли сусідні крісла в залі парламенту.

За його словами, Грановський був молодшим партнером бізнесмена Андрія Адамовського по ТРЦ Sky Mall. "А у Адамовського дуже хороші відносини з Кононенко", - розповідає один з парламентарів.

"Грановський - це його (Кононенко) комерсант", - заявив інший депутат.
За даними автора, за останні півроку як мінімум дві людини з оточення Грановського стали працювати на державу.

"Перша - Ольга Ткаченко. До 22 червня вона була помічником Грановського у Верховній Раді, ще раніше - виконавчим директором компанії "Призма бета", керуючої Sky Mall", - йдеться в статті.

Восьмого травня наглядова рада Одеського припортового заводу призначила Ткаченко членом правління.

"Її вважають представником від БПП. Стежить, щоб не взяли зайвого", - говорить співрозмовник.

Ткаченко сказала, що прийшла на завод щоб поліпшити його роботу, але оскільки підприємство готують до продажу, зараз її роль номінальна.

Кононенко на питання щодо ОПЗ відповів, що йому нічого не відомо про менеджера Грановського на підприємстві і переадресував питання до нього.

"У мене, не приховую, також наводили довідки щодо про неї і я, звичайно ж, дав самі хороші рекомендації. Точно знаю, що ситуація з призначенням Ольги більш ніж рядова", - говорить Грановський. На уточнююче питання про те, хто просив його рекомендацій, нардеп не відповів.

"Приблизно в той же час інший знайомий Грановського - Костянтин Лікарчук - був призначений заступником Державної фіскальної служби, де відповідав за митницю. Колеги по парламенту розповідають, що Кононенко з літа нинішнього року впливає на ДФС і її рішення", - відзначає автор.

"Лікарчука запропонував Грановський на противагу прем'єру", - розповідає співрозмовник.

"Кононенко - людина, до якої я ставлюся з великою повагою. Упевнений, є в оточенні Ігоря Віталійовича і ближчі люди, так що рівень близькості мені оцінити важко", - відповів Грановський на питання щодо своєї близькості до Кононенка.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.