Будь-які спроби дестабілізації ситуації в регіоні жорстко присікатимуться, - глава Запорізької ОДА

У разі нових спроб дестабілізувати обстановку в Запорізькій області реакція влади буде вкрай жорсткою, а спроби блокувати роботу колективу МК «Запоріжсталь» будуть ретельно розслідуватися правоохоронними органами
Depo.Гроші
20 жовтня 2014 17:47
ФОТО: depo.ua
Будь-які спроби дестабілізації ситуації в регіоні жорстко присікатимуться, - глава Запорізької ОДА
Будь-які спроби дестабілізації ситуації в регіоні жорстко присікатимуться, - глава Запорізької ОДА

Про це заявив голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов, передає «РБК-Україна».

«Ми з березня місяця в Запорізькій області робили все для того, щоб стабілізувати ситуацію в Запоріжжі та Запорізькій області з метою об'єднати зусилля всіх громадських організацій і побороти сепаратизм», - повідомив Баранов.

Глава Запорізької ОДА зазначив, під час розмови з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком було піднято питання щодо дестабілізації роботи МК «Запоріжсталь».

«Прем'єр-міністр і міністр внутрішніх справ України дали доручення правоохоронним органам найжорсткішим чином, в рамках закону, припиняти будь-які спроби дестабілізації ситуації. Тому я хочу звернутися до всіх громадських активістів, і «Правого сектору» перш за все, із закликом діяти в рамках закону», - заявив Баранов.

Відзначимо, що згідно з даними соціальних опитувань, більше 80% жителів Запорізької області відносяться вкрай негативно до спроб дестабілізувати ситуацію в регіоні і перешкодити роботі металургійного комбінату «Запоріжсталь».

Нагадаємо, 18 жовтня 2014 року групою невідомих осіб у масках з символікою «Правого Сектора» була зроблена друга спроба прорватися через основні прохідні комбінату «Запоріжсталь» з метою блокування роботи підприємства. Спробам прориву поклали край співробітники служби безпеки комбінату.

Перша спроба блокувати роботу комбінату сталася 15 жовтня 2014 року. За фактом блокування підприємства 15 і 18 жовтня МК «Запоріжсталь» подав заяви в правоохоронні органи, які зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, ведуться розслідування.

Повідомляється, що 20 жовтня 2014 року МК «Запоріжсталь» працює стабільно в штатному режимі. Виробництво та відвантаження готової продукції в планових графіках, своєчасно здійснюються всі розрахунки і платежі, в тому числі до Державного бюджету України, виплачується заробітна плата співробітникам, ведуться розрахунки з постачальниками та підрядними організаціями комбінату.

На даний момент на прилеглих до комбінату територіях спокійно.