Коханка Януковича вирішила підзаробити на дитячих путівках - ЗМІ

Служба у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації 10 жовтня уклала угоду з ТОВ «Дитячий оздоровчий табір санаторного типу« Славутич »на придбання путівок на мільйон гривень
Depo.Гроші
20 жовтня 2014 11:19
ФОТО: depo.ua
Коханка Януковича вирішила підзаробити на дитячих путівках - ЗМІ
Коханка Януковича вирішила підзаробити на дитячих путівках - ЗМІ

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», передає ДеПо з посиланням на «Наші гроші».

Замовлено 215 путівок на вересень-жовтень поточного року. Вартість однієї путівки становить 4641 грн. Тендер проведено за переговорною процедурою, посилаючись на відсутність конкуренції.

Замовник повідомив, що попередньо опитав всі дитячі оздоровчі установи Київської області. З яких один «Славутич» підтвердив можливість оздоровити 215 дітей в зазначений період.

Відомо, що цей же замовник підписував з табором «Славутич» договір на придбання путівок на 1,20 млн грн. в травні цього року. Тоді за ці гроші повинні були купити 391 путівку, таким чином оздоровлення однієї дитини коштувало близько 3035 грн. Чим обумовлена ​​різниця в ціні невідомо. Обидва рази закупівлі проводилась без відкритих торгів і документація за технічним завданням в ВДЗ не публікувалася.

Основним власником закладу «Славутич» є Благодійний фонд «Дорога майбутнього», заснований Любов'ю Полежай, громадянською дружиною втікача президента України Віктора Януковича.